Dnes je 4.8 2020 a slaví svátek Dominik. Zítra slaví svátek Kristian. Slunce dnes vychází: 05:42:55 a zapadá: 20:42:06.

články v kategorii:

CykloPlavba do Kdyně:

8.7 2013 | Petr Čech

Cykloplavba do Kdyně

náhled

Téměř celou cestu mě na čele hřála kamerka a pořizovala idylické záběry okolí naší cykloplavby. Uvidíte Celine Dion na našem Hracholuském Titanicu, vodníka, tajemný vojenský bunkr ve Stříbře, Kačenku jak dokáže rychle šlapat (odbornice na vrcholy), akvapark a kdo vydrží až do konce, spatří erotické záběry ženy, co jí má motorovou…

7.7 2013 | Petr Čech

Den ve Kdyni a rychle domů

náhled

Odpočinkový den, kdy naši šlapací bojovníci vyčkávali v chatce. Příjemné odpoledne jsme strávili ve vířivce zdejšího akvaparku a další den si užili 60 km sjezd zpět do Plzně. A zase do práce…

5.7 2013 | Petr Čech

Do Kdyně

náhled

Na zážitky a zkušenosti získané v průběhu této etapy jsme připraveni nebyli. Zdlouhavé kopce, neexistující polničky a lesničky dokonale otestovaly naši fyzickou a psychickou odolnost. V Koutě na Šumavě nás ale čekala odměna v podobě příjemného posezení s Kouteckou dvanáctkou a výtečnou baštou.

4.7 2013 | Petr Čech

Do Horšovského Týna

náhled

Další den jsme již šlapali pře kopečky, silnice a silničky, potůčky a říčky do Horšovského Týna. Cesta překvapila svoji nenáročností. Byl to příjemně prožitý den se zmrzlinou a kafíčkem na náměstíčku v Kladrubech.

3.7 2013 | Petr Čech

Plavba na Butov

náhled

Nebyli jsme zcela poctiví cyklisté a pro cestu na Butov využili možností lodní dopravy. Parníček s námi pokojně proplul Hracholuskou přehradou, a zatímco jsme se z jeho paluby kochali malebným výhledem, cesta nám rychle utíkala. Vřele doporučuji vyzkoušet a udělat si třeba jen malý výlet do Stříbra.

www.ipita.cz | Petr Čech (c) 2011
TOPlist