Dnes je 8.12 2023 a slaví svátek Květoslava. Zítra slaví svátek Vratislav. Slunce dnes vychází: 07:51:19 a zapadá: 16:05:33.

články v kategorii:

Křimičáci:

12.4 2015 | Petr Čech

Křimičáci 6: Výměna

náhled

V lidské historii existuje celá řada podrobně zdokumentovaných případů stěhování duší. Skutečně je to jen několik dávno zapomenutých příběhů, nebo někdo mezi námi není tím, za koho jej považujeme?

28.6 2011 | Petr Čech

Křimičáci 5: Návrat

náhled

Osudy hlavních hrdinů dospěly ke svému konci, vzdálená budoucnost ale skrývá další naději. V povídce se setkáváme s většinou hlavních, i vedlejších postav, jejichž životní cesty se stále víc proplétají. Nechybí spousta vtipných hlášek a situací, milostné scény ani okamžiky k zamyšlení.

7.5 2010 | Petr Čech

Křimičáci 4: ...na půl cesty

náhled

Další část povídkové série začíná v okamžiku rozchodu Ivči a Michala. Skupina našich hrdinů se vydává na dovolenou a věří, že v romantickém prostředí Brdských lesů zdrcený Michal nalezne svoji novou lásku. Na scéně se objevuje i dvojice nových postav, blondýnka a odbarvená blondýnka, Šárka a Monika a jako zachránce přichází lamač dívčích srdcí Honza, Ivči bratr. Sex, romantika, trocha tajemna a spousta srandy. To jsou hlavní důvody, proč se začíst.

1.1 2009 | Petr Čech

Kdyby: Křimičáci do trojky...

náhled

SCI-FI povídka Petra Čecha vypráví o skupině šesti přátel, kteří mají jedinečnou možnost změnit události ve vlastní minulosti.

22.8 2008 | Petr Čech

2028, jinak také Křimičáci II

náhled

Povídka vypráví o partičce přátel, kteří se setkávají po dvaceti letech. A jejich životy se za tak dlouhou dobu náležitě propletly...a popletly.

8.8 2008 | Petr Čech

Křimičáci

náhled

Když pojedete z Plzně do Stříbra, prolétnete ulicemi na předměstí bez povšimnutí. V každé ulici, v každém domě, všude kolem ale žijí příběhy. V každém příběhu je starší dáma, co si říká Láska. Krásná slečna, které do občanky napsali jméno Touha a pan Sex, který si ji každý večer vodí do postele. V dětské postýlce pak spokojeně spinká Napětí a po přečtení tohoto úvodníku se pousmál pan Humor...

www.ipita.cz | Petr Čech (c) 2011
TOPlist